promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ви можете зробити замовлення через кошик і Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (99) 445-80-71
+380 (93) 445-80-71
Кран для труб PE 25 мм, PN16, DSRA16V2525, фото 1
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Кран для труб PE 25 мм, PN16, DSRA16V2525

Компресійний з'єднувач для поліетиленових труб PN16. З’єднувач адаптований для надземних водопровідних систем, також застосовується для підземних установок. Використовується в трубопроводах для транспортування холодної питної води та інших нейтральних рідин.

Висока якість матеріалів забезпечує безвідмовну роботу протягом тривалого часу та уможливлює повторне використання. Має високу опірність до шкідливого впливу води, різноманітних хімічних речовин та УФ-випромінювання. Завдяки своїй конструкції, легко монтується на поліетиленові труби та дозволяє створити дуже міцне з'єднання, що додатково гарантує внутрішню герметичність вузла.

Кран кульовий зі з'єднаннями для труб з обох боків.
Розмір з'єднань: 3х 25 мм
Максимальний тиск: 16 bar
Матеріал: поліпропілен.
Основные атрибуты
ПроизводительBRADAS
Страна производительПольша
Пользовательские характеристики
АртикулDSRA16V2525
Диаметр трубы25 мм
Рабочее давление16 Bar
ЦветБілий , Чорний
  • Цена: 268 ₴