




Газонна решітка MULTI GRID 40х600x600мм чорна, KRMG40BC
Застосовується для облаштування під'їзних, велосипедних та пішохідних доріжок, декоративних зон та майданчиків. Використовується в ландшафтному дизайні як дренаж, та в комплексі з декоративними елементами.Матеріал є стійким до кислот, аміаку, спиртів тощо; довговічним (мінімум 13 років); нешкідливим для навколишнього середовища та нейтральним до ґрунтових вод.
Розміри: 600 мм х 600 мм х 40 мм
Висота стінки: 40 мм
Товщина стінки: 2,2 мм
Вага: 1,4 кг / шт. або 3,88 кг / 1м²
Колір: чорний
Розмір одного вічка: 62 мм x 62 мм
Кількість вічок в одній сітці: 81 шт.
Матеріал: 100% поліпропілен
Опір навантаженням: 120 тонн/м²
Декларація про відповідність стандарту: PN-EN13249: 2016
Примітка:
Решітки можуть використовуватися для трави, тільки якщо вони закладені без фундаменту, на ґрунт.
Покладені без фундаменту грати не підходять для кругового руху.
Технічна документація / Інструкція з експлуатації
Газонна решітка MULTI GRID / EKOKRATA MULTIGRAVEL (PDF)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KRMG40BC |
| Высота | 40мм |
| Длина | 60см |
| Комірка | 62х62мм |
| Материал | Базальтопластик |
| Толщина стенки | 2,2 мм |
| Упаковка | 1 |
| Фасовка | 192 |
| Фасування | 1 , 192 |
| Цвет | Чёрный |
| Ширина | 60см |
- Цена: 301 ₴



