



Обігрівач тм STINEX, тип TOWEL призначений для сушіння рушників, одягу чи спідньої білизни
Може встановлюватися в ванних кімнатах, кухнях, пральнях чи інших приміщеннях, де може виникати необхідність в сушці речей.
Конструкція та внутрішнє обладнання обігрівача гарантує непереривну, безпечну експлуатацію при дотримані необхідних мір використання.
Переваги
- ЕКОНОМІЧНІСТЬ – максимальна потужність 120W
- НАДІЙНІСТЬ – термін експлуатації > 15 років
- БЕЗПЕКА - захист від перегрівання
- ДОСВІД – більше 12 років в сфері виготовлення опалювальної техніки
- ГАРАНТІЯ – 60 місяців
- ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ – УКРАЇНСЬКА ЦІНА
Технічні характеристики
| Назва моделі | Сушарка для рушників, Stinex,TOWEL PLCC-8 120/220 |
| Потужність, Вт/год, ± 10% | 120 |
| Температура нагріву поверхні, С º * | 60 |
| Питомий струм, А | 0,55 |
| Робоча напруга, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
| Габаритні розміри, мм | 720*520*150 |
| Вага нетто, кг | 5 |
| Ступінь захисту, IP | 24 |
| Клас захисту | 1 |
| Підключення, праве/ліве (R / L) ** | Так |
| Управління, увімк./вимк. | Так |
| Колір | Білий |
| Варіант монтажу | Настінний |
| Гарантія, місяців | 60 |
*Температура залежить від навколишнього середовища.
**В залежності від придбаного приладу.
Драбинка з усіма висунутими вперед скобами, круг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stinex |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество секций | 8 |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Мощность | 120 Вт |
| Рабочая температура | 60 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Нижнее |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Время работы | 24 час |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Класс защиты | I |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Максимальная температура нагрева | 60 |
| Материал корпуса | Металл, Сталь покрытая порошковой краской |
| Мощность обогрева | 120 Вт |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 120 |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | кабель |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота | 50 МГц |
- Цена: 3 149 ₴


