


Електронний будильник із механічним дзвінком
Дослідження показують, що діти щодня піддаються великій кількості електронних звуків із пристроїв, як-от мобільні телефони, смартфони або планшети, і стають менш чутливими до синтетичних звуків. Це означає, що вони часто не реагують на будильники в тонах, що генеруються електронними пристроями. Будильник GOTIE GBE-300 поєднує в собі сучасний електронний годинник із традиційним звучанням механічного будильника, від якого прокинешся навіть у найбільш сонному стані. З будильником GOTIE, не вдасться проспати школу або роботу!
Два режими пам'яті
Будильник GOTIE дає змогу налаштувати два незалежні будильники та встановлювати не тільки годинник, а й дні — робочі, вихідні або цілий тиждень. Завдяки цьому дві людини можуть успішно використовувати один пристрій.
LCD-дисплей високої якості
Великі та чіткі цифри на LCD-панелі дають змогу побачити час навіть на відстані. Кольорова підсвітка, яка активується натисканням кнопки, дає змогу використовувати будильник у темряві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gotie |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип будильника | механічний дзвінок |
- Ціна: 1 ₴


