


Підходить практично під усі сучасні моделі телевізорів. Особливістю є його похилий механізм; який навіть після завершення монтажу дає можливість змінити кут нахилу для найбільш комфортного перегляду фільмів.
Характеристики:
- Тип: Кріплення для телевізора;
- Тип: Настінне;
- Матеріал: Сталь;
- Максимальне навантаження: 40 кг;
- Підходить для діагоналі: 15-42 дюйми;
- VESA кріплення: 50х50/75х75/100х100/200х100/200х200;
- Кут нахилу: -5° ~ +15°;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Призначення: Для ТВ, плазми;
- Колір: Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48294 |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | 1 місяць офіційної гарантії від магазину |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Адреса встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15&54; |
| Регулювання | Без регулювання |
| Стандарт кріплення (VESA) | 1200x200 мм, 100x100 мм, 50x50 мм, 75x75 мм, 200x100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 284 ₴


