

Водонагрівач проточний Atlantic Ivory IV202 7.0 kW
Atlantic Ivory IV202 7.0 kW (душова стійка+шланг+лійка) – електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, що дозволяє швидко отримати гарячу воду. Пристрій має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температура гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, і потік води через водонагрівач за допомогою запірного вентиля, який входить в комплектацію. Водонагрівач оснащений двома мідними Тенами 4,5 кВт до 2,5 кВт. Пристрій має можливість працювати тільки з однією точкою споживання води.
ПЛАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ НАГРІВУ
На лицьовій стороні Atlantic Ivory IV202 7.0 kW розташований регулятор потужності Тенів, що дозволяє вибрати режим роботи водонагрівача від 0,7 кВт до 7 кВт. Плавне регулювання потужності дозволяє налаштувати найбільш комфортну температуру води для користувача.
РОБОТА ПРИ НИЗЬКОМУ ПРОТОЦІ ВОДИ
Одним з переваг проточних водонагрівачів Atlantic є можливість роботи при протоці води дорівнює 2 літрів на хвилину, що дозволяє використовувати дані водонагрівачі в системах з мінімальним потоком води.
НАДІЙНІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ
Завдяки тому, що корпус Atlantic Ivory IV202 7.0 kW виконаний з литого пластика, водонагрівач зберігає свій зовнішній вигляд протягом тривалого періоду експлуатації і стійкий до подряпин.
БЕЗПЕКА
Atlantic Ivory IV202 7.0 Kw оснащений двома термостатами: обмежуючим - спрацьовує при низькому протоці та досягненні температури води в колбі 55°С - знижує потужність Тенів до 4,5 кВт (відключається другий ТЕН 2,5 кВт). При збільшенні протоки автоматично повертається до нормальної роботи, з повною потужністю Тенів 7,0 кВт. - захисним - спрацьовує при досягненні температури води у водонагрівачі 90°С. Результатом спрацьовування є відключення Тенів, що повністю виключає закипання води у водонагрівачі та ризики травмування користувача.
КОМПЛЕКТАЦІЯ І ГАРАНТІЯ
У комплектацію водонагрівача входить запірний вентиль, душова стійка, душова лійка (5 режимів роботи), шланг для підключення душової лійки (1,5 м), а також монтажний комплект. Термін гарантійного обслуговування, що надається виробником на проточний електричний водонагрівач Atlantic Ivory IV202 7.0 kW, становить 2 роки.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Захисний термостат від скипання, що обмежує термостат
- Датчик протоку (водонагрівач не працює, якщо протока менше 2 л/хвилину)
- Плавне регулювання потужності Тена
- Стійкість до перепадів напруги до 400В
- Душова лійка з п'ятьма режимами роботи
- Фільтри грубої очистки на вході в ПЭВН і душову лійку
*Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Вага | 1.7 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
- Ціна: 5 219 ₴


