
Дитячий надувний басейн Intex 61x15 см Вінні Пух
Дитячий надувний басейн Intex із зображенням улюбленого Вінні Пуха якнайкраще підійде для найменших діток на
віком від 1 року до 3 років. Цей чудовий мінібасейн займе мінімум місця і часу для його використання. Його компактні розміри та форма дають можливість розміщувати його будь-де. До того ж Вашому малюку дуже сподобається такі забави, адже всі дітки люблять грати з водичкою та бризкатися. А якщо до купання додати кілька іграшок, то процес буде ще цікавішим.
Під час виготовлення цієї моделі виробник використовував тільки якісний, екологічно чистий матеріал, відомий усім, як вініл. Конструкція має два м'які кільця, які надуваються окремо.
Характеристики та комплектація:
Виробник: Intex
Возраст ребенка: От 1 до 3 років
Форма басейну: Круглий
Тип басейну: Надувний
Діаметр: 61 см
Висота: 15 см
Товщина вінілу (ПВХ): 0.20 мм
Об'єм води: 15 л
Вага в упаковці: 0.3 кг
Внимание!!! Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 61 см |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 308 ₴


