

Дитячий надувний басейн Intex Історія іграшок 191x178х61 см
Дитячий надувний басейн Intex із зображенням героїв із мультфільму "Історія іграшок" як ніщо інше потішить Ваших діток у літній період. Басейн має нестандартну шестикутну форму для максимальної міцності та стійкості під час плавання в ньому. А ще одним чималим плюсом є надувне дно, що складається з великої кількості м'яких подушечок. Такий ефект створює захищеність і безпеку для Ваших дітей, хоч як вони стрибатимуть та різалися в басейні.
Така модель басейну ідеально підходить для відпочинку дітей і за бажання дорослих. Під час виготовлення басейну Intex
використовувався щільний, якісний матеріал, званий вінілом. Товщина цього матеріалу вирізняється міцністю і
зносостійкість.
Характеристики та комплектація:
Виробник: Intex
Возраст ребенка: От 6 років
Форма басейну: Інший
Тип басейну: Надувний
Довжина: 191 см
Ширина: 178 см
Висота: 61 см
Товщина вінілу (ПВХ): 0.30 мм
Об'єм води: 541 л
Надувне дно: Є
Вага в упаковці: 4.8 кг
Внимание!!! Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 61 см |
| Довжина | 191 см |
| Об`єм | 541 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 178 см |
- Ціна: 1 892 ₴


