



Дитячий надувний басейн Intex 122x25 см
Характеристики та комплектація:
Виробник: Intex
Возраст ребенка: От 2 років
Форма басейну: Круглий
Тип басейну: Надувний
Діаметр: 122 см
Висота: 25 см
Товщина вінілу (ПВХ): 0.20 мм
Об'єм води: 114 л
Іграшки (в комплекті): Є
Комплектація: Басейн, пом'яч (51 см), округ (51 см)
Вага в упаковці: 1 кг
Внимание!!! Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 122 см |
| Об`єм | 114 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 484 ₴


