

Дитячий надувний басейн Intex 147x33 cм
Чудовий і водночас простий надувний басейн Intex додасть літнього відпочинку Вашим дітям родзинки та море емоцій.
Колірна гама басейну створена в літніх кольорах сонячних променів, переважають яскраві, насичені кольори, а це без сумнівів, приверне будь-якої дитини. А щоб йому було не нудно в басейні, він може запросити своїх товаришів, сусідніх хлопчиків і дівчаток.
Ця модель, як і багато інших, складається з трьох кілець однакового розміру та діаметра, на них хлопцям буде м'яко та приємно
спермати ручками або спинкою, сидячи в басейні.
Задумуючись про купівлю басейну для дітей, пам'ятайте, що такі заняття загартовують дитяче здоров'я, розвивають моторику, активність і цікавість до довкілля. Це чудове вкладення в дитяче здоров'я.
Характеристики та комплектація:
Виробник: Intex
Возраст ребенка: От 2 років
Форма басейну: Круглий
Тип басейну: Надувний
Діаметр: 147 см
Висота: 33 см
Товщина вінілу (ПВХ): 0.20 мм
Об'єм води: 288 л
Вага в упаковці: 1.5 кг
Внимание!!! Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 33 см |
| Діаметр | 147 см |
| Об`єм | 288 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 660 ₴


