




Дитячий надувний басейн Intex "Ніжність" 163x107х46 см
Надувний басейн Intex під назвою "Ніжність" має незвичайний зовнішній вигляд і конструкцію. Прозорі стінки басейну створюють враження повітряної невагомої конструкції, до того ж, завдяки їм, Ви зможете бачити, що відбувається всередині басейну контролювати діток.
М'які, наповнені повітрям стінки басейну запобігають можливості травмування під час плавання й активної гри малюка.
Виконаний басейн Intex з якісного перевіреного матеріалу вінілу, його товщина дорівнює 0,30 мм. Матеріал повністю
нешкідливий і в жодному разі не зашкодить дитині.
Завдяки цьому чудовому басейну дітки зможуть загартуватися за час літніх днів, щоб не хворіти взимку, навчаться краще триматися на воді та весело проведуть усім так улюблене літо.
Розміри:
Довжина -163 см
Ширина — 107 см
Висота — 46 см
Об'єм води: 238 л
Рекомендуємо придбати фірмовий насос Intex і фірмовий pемкоплект Intex.
Виробник: Intex
Характеристики та комплектація:
Виробник: Intex
Возраст ребенка: От 3 років
Форма басейну: Овальний
Тип басейну: Надувний
Довжина: 163 см
Ширина: 107 см
Висота: 46 см
Товщина вінілу (ПВХ): 0.30 мм
Об'єм води: 238 л
Вага в упаковці: 2.6 кг
Внимание!!! Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 163 см |
| Об`єм | 238 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 107 см |
- Ціна: 1 012 ₴




