




Дитячий надувний басейн Intex "Динозаврик" 229х165х117 см
Надувний дитячий басейн Intex не залишить байдужим жодного малюка. Його яскравий, неординарний дизайн у формі динозаврика
покращить настрій і бажання купатися в ньому всі спекотні літні дні. Басейн має приємне блакитне забарвлення з імітацією плям, як у справжнього динозавра з Юрського періоду. На спині динозавра розмістився завзятий фонтанчик, який охолоджуватиме, й обприскуватиме малюків у спеку свіжими краплями.
Матеріал, з якого виготовлений басейн "Динозаврик" Intex — якісний вініл, товщина якого 0,28 мм. Він не має
неприємного запаху, а процес надування басейну досить простий і швидкий.
Розміри:
Довжина — 229 см
Ширина — 165 см
Висота — 117 см
Об'єм води: 170 л
Рекомендуємо придбати фірмовий насос Intex і фірмовий pемкоплект Intex.
Виробник: Intex
Характеристики та комплектація:
Виробник: Intex
Возраст ребенка: От 2 років
Форма басейну: Інший
Тип басейну: Надувний
Довжина: 229 см
Ширина: 165 см
Висота: 117 см
Товщина вінілу (ПВХ): 0.28 мм
Об'єм води: 170 л
Вбудований фонтан: Є
Вага в упаковці: 2.8 кг
Внимание!!! Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 229 см |
| Об`єм | 170 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 165 см |
- Ціна: 1 320 ₴



